WarApocalypseDecomposition
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WarApocalypseDecomposition

Naše ali
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bahno nejen pro zelenace

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Sep 23, 2012 8:46 pm

vsem jez jsou nove cleny aliance WAR. Rad bych vas privital v nejvetsi alianci co se tyce hracske zakladny,

nemate-li vyzkoumane stihacky tak se vratte z5 do ogame a zapracujte na nich. pote pokracujte ZDE.

ogame na uni9 je ma sva specifika at uz rychlost pribyvani hracu, a nedosazitelnost ruznych hracu. Proto si zde povime par zakladnich prvku jez je po vas clenech WARu. Kazdy jste individualita, hrac jez ma jine cile ve hre, avsak si musite uvedomit ze jsme nejpocetnejsi ali, ostatni mensi jsou perfektne sehrane aliance, jez spolufunguji jako jeden organismus, proto zde nastinim par prvku jez je potreba mit absolutne zazite,...

Letka, je to co dela ogame ogame. Letka spolu s ni chodite spat, myslite na ni, vite jak je velka, jakou ma povahu idealniho cile, v kazdou chvili VITE kde se vase letka naleza a co dela, vasi letku nikomu nepujcite, pracujete s ni, ziskavate pomoci ni sve zdroje,.. vase letka je jako vojakova zbran, za zadne okolnosti ji nedate zruky. a proto kdyz jdete spat vase letka jde spat s vami. Kdyz jdete do skoly vase letka je ve skole a vy vite kdy se vrati ze skoly ci z prace. jdete na flam, tak vase letka neleti na flam, nechate ji u ledu. nejste-li online vase letka je ve vzduchu na Fleet-save(dale jen FS).

Kolonie. nevite jak kolonizovat? a chcete univerzalni pravidlo? co treba naskladat kolonie 200 sektoru od sebe.. tzn zruba 2-3 planety do jedne galaxie... mozna neni marne udelat 1. kolonii u domovske plaenty ve stejnem sektoru ci o sektor vedle, ale jinak je dobre se drzet rozestupu 200 sektoru. duvodem jsou zakonitosti vesmiru a navic kdyz zapraskate jeden sektor 4mi koloniemi a jednou domovskou planetou byvate snadnym cilem na vyfarmeni, tj ze vam vyberou vsechny planety najednou a navic chytit letku jez se zdrzuje jen v jednom sektoru, kdyz mate potencial celeho vesmiru, je tak snadne.

co se tyce velikosti planet tak je dobre drzet si prvnich par kolonii o vice nez 160 stavebnich parcelach, cehoz dosahnete zcela hrave na 7.8.a9. orbitu, 10. 11. a 12. uz neni v hojnosti stavebnich parcel takova jistota ale zde se lepe dari synteze deuteria,
planety na nizkych orbitech 1.2.3.4 maji dobrou produkci energie ze satelitu ale byvaji casto dosti male (45-120 poli) coz v pocatecnich castech hry je kolonizace takovychto planet zbytecna, jina vec je o orbitech 13.14.15 kde byva pravidlem ze planety byvaji male ale synteza deuteria je vhodna, je dobre mit rekneme 5.kolonii na vysokych orbitech, a rekneme ze 6.kolonii na nizkych orbitech, s planetama na orbitech 5 a 6 nemam absoltne zadne zkusenosti.

Mozna si rikate ze je lepsi stavet obranu (tzv zelvu) a zakempit se, inu ano, ale vezte ze obrana ma podivne vlastnosti a kdyz se najde nekdo kdo bude mit 100 chuti vam tu obranu vycistit do posledniho laseru tak to proste udela a vy s tim nic nesvedete.
obrana je fajn na odhaneni malych much, ale obrana bez letky nic nesvede, takze pokud hodlate investovat do obrany tak nerikam NE, ale rikam ano az po te co zprovoznite antibalisticke rakety.

DOLY kolik je potreba abych mel slusnou produkci ktera za neco stoji. Hovorim jednoznacne doly na zelezo 26 na sklo 24 to je potreba dosahnout vicemene na vsech planetach. coz ovsem neni hned jinak vam doporucim drzet si tezbu( tj hodnoty tezby v prehledu tezby) v pomeru 3:2:1. Priklad mam li doly 18/18/18 tak produkuju 3000 zeleza 2000 kovu a syntetizuju cca1000 deuterka. kdyby vas zajimalo odkud jsem si vycucal tyta cisla, tak odpoved je nasnade, bylo mi to receno mymi uciteli, a v praxi se to osvedcilo, nehlede na to ze navratnost dolu na zelezo uroven 27 je nekolik mesicu tak se holt neoplati si 'nasetrit'na takovy dul. Ovem nakradete-li ony suroviny, nezbyva mi nez vam poblahoprat a urco nakradene surky nacpat do tezby ci vyzkumu, zkratka tam kde jiz neni moznost vasich nepratel aby si vzali vasi korist z5.

Sila je v tymu. CHtel bych aby hraci v ali vytvorili tymy, bodove by jste meli byt radove stejne, a kdyz vas bude 5 nic vas nezastavi proriznout i sebevetsi obranu.. proto je dobre znat a umet tyto herni pojmy. APP, FS, NINJA, MOONSHOT.

rovnez se do hry hodi simulator jez naleznete na tomto linku

[Only admins are allowed to see this link]

hf*gl
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeMon Sep 24, 2012 6:43 pm

Já jen dotaz ono to sem tak uplně nepatří ale zároveň to sem jistým způsobem patří.

Planety, co je lepší mít 5 planet s př. 20k bodů nebo mít jednu planetu taky s 20k bodů ?
Co je z hlediska efektivity,času na stavby budov, času na stavbu letky, surovinové náročnosti atd. lepší?

Třeba já mam jednu planetu a mam ted cca 25k bodů a špehuju hráče co má 3planety má víc bodů ale kdybych chtel tak mu zničim obranu na dvou planetách a tu třetí by dlouho neudržel. Mě to přijde lepší mít jednu vyvinutou planetu než jih mít hodně a vcelku na prd.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeMon Oct 01, 2012 9:19 am

nejvic se oplati mit jednu silnejsi planetu v niz se soustredis na vyvoji tovaren(roboti/nanoboti/labky,aj.) a rozhodne je dobre mit i nekolik kolonii.

Doly je dobre si udrzovat na stejne urovni vsude.

pokud mas jednu planetu tak nakolonizuj sousedni sektor, pak sektor o 200 sektoru vedle a pak nejaky ve 2.galaxii treba 209. sektor. to budes mit 3 koloniie ktere zastavis tezbou a zacnes sklizet stihacky nebo ja nevim co za lode stavis ;-)

pak ti to FS pujde lip. ;-)




Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeMon Oct 01, 2012 5:40 pm

Rozkaz šéfe, ještě jedna věc jako FS stačí když pošlu lodě na expedici že?
V podstatě je to stejný, nemám pravdu?
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeMon Oct 01, 2012 9:25 pm

e e Very Happy kdyz posles expedici jsi na expedici, tam fs letka rozhodne nezaziva Very Happy xD fleet-save> je bezpecne ulozeni letky... provadi se ODVOLANYM ROZMISTENIM... a ne expedici... expedice litas na zisk, poskladas ideal letku dle sily astrofyziky urcujes pocet letek a litas jen na 1hodinu... ;-) fleet save je na spani, expedice je cca na 3-5 hodiny.
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: RE   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 2:34 pm

No. Nevím jak vy, ale já jako zelenáč v Ogame zrovna moc skuzšený nebyl. Parcel jsem si všiml až po kolonizaci 4 planety(moje blbost).

Pokud je tady taky někdo takovej tak mám radu.

Můj systém je 2:4:1. Tzn. že mám 2 planety kde těžím primárně kov, 4 primárně na krystal a 1 na deu.

Moje planety sou malé a nevyplatil by se systém těžby surek celkově. Udělal sem to tak že svázím surky z ostatních planet tam kam potřebuju a tam poté vyrábím co je potřeba(vštěinou hlavní planeta).

Na každé! planetě to chce ale mít i sintetizér deu. a to kvůli tomu že potřebuju celkem často lítat se surkama tak abych nemusel deu dovážet ale mohl lítat z fleku, ale i na FR(Fůzní reaktor).

K rozmýstění planet. Mě se celkem vyplatil systém samostatných galaxií. Tzn. že mám v První galaxii 4 planety který sou závyslé navzájem na sobě a v další galaxii 2 které jsou závíslé pouze na xalaxiálních planetách(nepotřebuji dovážky z 1. galaxie).

Zyko má sidce s rozmyšťouváním planet o 200 sektorů od sebe pravdu ale na můj systém naprosto nevhodné skrz nutnost dovážení surek, proto doporučuji max rozestup 10 - 15 sektorů.

K letce: Letkay je stejně důležitá jako obrana. Nesmíte omezovat jedno na ůkor druhého. Je třeba mét vyvážené investice v letce a v obraně. Já si ze začátku hry hrál na hodně velkou želvu. Všechno co jsem vyrobil šlo do obrany. až při 5 planetě jsem začal stavět letku. Vyplatilo se. Dotě't mi na hlavní planetu zaůtočinly jen 3x ! za celou dobu co hraju. Letku je dobrí mít taky ale vyžaduje to celkem velkou časovou náročnoct. Přesně jak napsal Zyko, letka je váš život. Pasivní síla obrany je dobrá a nenáročná ale letka vám to vynahradí na nájezdech, proto doporučuji zkombinovat Obranu a letku a investovat 1:1.

Rakety: na každé planetě je alespoň minimální nutná obrana a 40 antibalistických raket. Balistické rakety mám jen na 1 planetě na ůkor antib. Ostřeluju z jedné planety koho potřebuji.

Tak .... Kritiku beru .D

Ilmoren

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Všechny bytvy svého života jsem vyhrál, jen bitvu s ženami jsem nepochopil, tuďíž jsem prohrál."
Návrat nahoru Goto down
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 8:59 pm

Dejte mi sem kritiku kdybych se přehlídnul že to tu je někde napsaný Very Happy
Planety v pozicích 7,8,9 tedy největší v systému taky nejsou na škodu Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: RE   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 10:21 am

O postavení planet v systému sem se ani nerozepisoval takže nvm co řešíš Very Happy
jestli myslíš ty moje plochy ... neřeším Very Happy vystačím si s 120 místama.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeTue Oct 16, 2012 7:41 am

zalezi kolik parcel mate v planu zastavet ;-) kdyz jsem zacinal hrat tak mi radili abych mel alespon 4 planety pres 250 poli... od te doby se mnohe zmenilo treba ze maximalni pocet parcel uz neni ani 250 ;-) a jine dalsi veci, treba ze efektivita v pomeru k navratnosti dolu je 26 zelezo 24 sklo a vic neni treba stavet, teda pokud se nezamerujete na MINING.. pak asi hovor o nejakych limitech je bezpredmetny,....

jen panove vezte ze top hraci kolonizuji co 200 sektoru takze kazdych 50-100 maji planetu a kolonizuji CELY vesmir a cekaji vsude na svou korist.
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeTue Oct 16, 2012 1:27 pm

Rozdíl je ten že ToP hráči hrajou z 90% na letku a na obranu jim zbývá jen nějakých 10% ...

To je ten rozdíl proč je pro mě výhodný .. nemám takovou letku ... až se začne rozrůstat letka, tak postupně přejdu do dalších sektoru.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeFri Oct 19, 2012 7:36 am

nuze bahno nejen pro zelenace, je moje vlakno, a tak si tady budu blit co chcu,


FALLIN FOR GLORY!

takze panove zeptam se vas,
chcete litat? se mnou? hh tak to asi budete potrebovat mit v merku par skillu ktere na ogame.foru nenajdete Very Happy


APP TYM 1, zyko, Ilmoren, crutibrk, azgardi a mira32

tak ted se musime sformovat, kdo kde parkuje a odkud lita, meli by jsme najit jeden nejaky univerzalni sektor kde by jsme meli pusobit, + najit si spolecnyoperacni cas, zacal bych asi tim ze se budem schazet kazdy den maximalne obden, v jeden cas, meli letku pripravenou letet a vedet co ostatni z nas delaji, zacneme tim ze aby jsme mohli letat APP tak odted budem muset byt pratele,... takze zapracujte.. odted jsme pratele ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeFri Oct 19, 2012 8:12 am

zyko napsal:
nuze bahno nejen pro zelenace, je moje vlakno, a tak si tady budu blit co chcu,


FALLIN FOR GLORY!

Příteli Smile ... avšak vlákno se nachází na foru destruktora takže spadáš pod jeho pravidla ale to je v poho
a pak taky neměla by ta hláška bejt FALLING FOR GLORY teda já ji neznám a angličtině moc nehovim ale můj kamarád translator mi tvrdí že slovo fallin nezná Cool

a tady tenhle simulátor máš na mysli ?[Only admins are allowed to see this link]
(http://websim.speedsim.net/index.php?lang=cz)

protože jestli ten odkaz nevidíš ty tam nikdo nevidi ten tvůj co je v prvním příspěvku
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Oct 25, 2012 8:51 pm

Zyko má pravdu.

Ale chce to kolonii v nějakým přijatelné gala. Já právě zjistil že odeslat celou svou letku do 9 gala na 100% speedu by mě vyšlo na 3,5M deuteria. takže ... Fatal Error.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSat Oct 27, 2012 4:14 pm

2Illmoren>>
heh ne, celou letku nema cenu stehovat, na litani z galaxie do galaxie jsou (jak uz napovida nazev) transportery, do te doby je treba si zvyknout ze letka zije v 1 galaxii, na 2.stranu neni marna uvaha mit letku na kazde z planet ;-) treba na 16 stihacek postavis 1 recik,... takze az ti nekdo bude chtit 1667 LF rozbit tak si je jeste sklidis vlastnima popelnicema ;_)


2crutibrko> Fallin' je hovorove zkraceno slovicko falling, vychazejici ze slozeniny fall+ing padat (prave ted) ve volnem prekladu(coz translatory nezvladaji) by melo znamena PADNOUT ZA SLAVU. ;-) sorry za to ;-) jo detruktor ma moznost mi me vlakno smazat ale smyslem melo byt ze na toto vlakno budu dochazet casteji nez na ostatni, abych mohl pracovat s lowiky a noobiky ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Oct 28, 2012 12:35 pm

A zatím pracuješ snáma dvěma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Oct 28, 2012 2:24 pm

jde o to ze mezi hraci je obrovsky rozdil, mezi top playery a zacinajicimi, a taky nehlede na to ze je zde x-milion mezistupnu...

a pokud nekdo prijde o lode je to proste pochybeni v letove moralce a celkovem pristupu ke hre, je mi lito ale jestli hold si 100x prectes navod jak to hrat a zase te sestreli, je treba se nad sebou zamyslet, jestli ma smysl ogame hrat kdyz ho prakticky mrdas ;)D .. ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Oct 28, 2012 4:21 pm

Zyko .... de o to, že já nejsu jako ty .... Nejsu naprosto zasekanej ... strávím na obame chvílu denně, max 2 hodky ... nemám tolik času si všechno promýšlet.

Chodím do školy, ven, nebo su u mladé ... nikdy nevím v kolik se vrátím dom .... Proto mi nejlíp sedí želva .. protože si v poklidu buduju svoje impérium na obraně.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Nov 01, 2012 8:26 am

no pokud ztratis letku za 40M tak je to asi jiny pocit kdyz je to lekta za 100M nebo za 1Mlr Very Happy pak uz holt musis pristupovat ke hre jinak.. ja si myslim, ne ja pevne verim, ze jakmile se v ali war najdou 3-4 zacinajici hraci jenz se nauci postavit 300 krizniku, 100 popelnic a par tisic stihacek, neprijit o ne, tak by teoreticky uz meli citit kouzlo a silu FS natolik ze kdyz ty stihacky rozbijou a nedejboze padne moon budes mit ze hry zcela jiny pocit nez z toho ze prijdes k pc, zapnes ocko, a v polospanku das stavet za vsechny surky obranu.... jo je to jine, a casy kdy ve se ve 2 rano vstava aby jsme oskenovali ENEMY pred dopadem jsou pravdepodobne ta-tam.
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Nov 01, 2012 3:53 pm

Zyko de o to že já nemůžu účině dělat FS .... protože vubec nevim, kde budu za půl hodiny ... Nevím jak ty ale já mám časovej harmonogram tak rozjebanej že jeden den přídu ze školy a su celej den doma, bo je hnusně ale třeba jinej den přídu hodit veci dom a hned du pryč. Přicházím až kolem 11 - 12 večer.

Nejde to pořádně.
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Nov 01, 2012 7:21 pm

Já tohle vyřešil malinko jinak.
prostě nepotřebnou letku teda asi tak 80-90% letky je pořád na cestě protože je vubec nepotřebuji.
A kvůli těm 10% se nikomu nevyplatí si pro mě doletět, samozřejmě že surky (deuterium a krystal co nespotřebuju) lítá s mojí letkou od planety k planetě.
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Nov 01, 2012 9:47 pm

Zajímavý ... hodně zajímavý Very Happy
taky vyskouším
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSat Nov 03, 2012 10:28 am

2 ilmoren> pokud nevis kde budes za pul hodiny tak to bych ti doporucil litat na FS treba o 200 sektoru vedle(nebo o 1 gala) s tim ze mas cca 3 dny abys to odvolal, pak budes mit dalsi 3 dny se pripravit tak aby jsi byl online. da se to naplanovat tak ze v nedeli dopoledne(to vetsina lidi byva doma) odesles letku na FS, a ve stredu se bud pripojis a letku nechas pristat nebo ji odvolas. a ona se ti vrati treba az v sobotu...takze cely tyden mas letku v bezpeci+ na koloniich ti skacou surky, vubec nemusis byt online a pokud nahodou k ocku sednes a uvidis ze jsi pod utokem tak bud se spravedlive rozdelis nebo das surky zastavet do 1 reciku a obrany( ten recik jen pokud pouzivas SATY;-) a tim mas vse vyreseno,... a jak rikal krutibrk zbytek letky co se vali na planetach nikoho nezajmaji, nebot jejich potencialni trosky+obrana pres kterou musi enemy jit se neoplati vuci propalenemu deuterku ktere musi zaplatit za mnoho lodi ktere by obranou prosly bezeztrat ;-)

a co se tyce meho casu tak bych ti to rad povedel, ale nemuzu na forum ma pristup kdokoliv z celeho uni9 vesmiru takze kdyz by vedel kdy byvam doma tak by mne nejaky rizek blindnul a treba by mne dal a to nechcu.....
zhruba je to asi tak ze si FS planuju presne kdyz dejmetomu chcu v utery utocit(v utery uz maji hraci obnovene surky ktere rozfrcali za vikend!) rekneme treba v 10 vecer, poslu si v nedeli FS a pak ho jednoduse odvolam v dany cas kdy chcu mit letku doma, a to ze nevis kde budes za pul hodiny je jasny dukaz toho ze mas casu moc,. my pracujici studujici kalici lide kteri obcas jeste chceme i spat+ogame hrat nemam cas vubec a proto si planujeme akce i nekolik tydnu dopredu ;-) vse co potrebuju vedet a vim ze zapomenu mam ve svem diari ;-).. a kdyz nevim jak to bude dalsich par dni s ogame, tak to zmrazim !!!

btw mozna instalace utilit grease monkey+ neogame by vam mnohe usnadnilo videt to co v ogame nevidite jen tusite... ;-)

pokud se vam to nepodarilo rozjet tak mi napiste do PM a ja najdu nejake ty funkcni linky ktere zde nejdou vkladat. hoya
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: re   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeSun Nov 04, 2012 11:23 am

greasemonkey na Chromu nerozjedu a Mozila nepřichází cv ůvahu ... nechápu jak ale mozilla mi žere 1,75 GB ram
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Nov 29, 2012 8:52 am

kratka verze proc ti bere 1,75 GBram je : OKNA!!!

delsi verze :

faktem je ze firefox nebyl vytvoren na urcity vykon, ale na pomerny vykon, coz pred 10 lety bylo inteligentni reseni jak udelat software jez se adaptuje Moorovu zakonu, proto asi taky FireFox je mnohdy uzivany dodnes. avsak technologie minimalizace ustala, a vice se zaclo ohlizet na zvedani vykonu pc, coz znamena ze ano mozzila je stale funkcni ale kdyz netvori program ve sve materske platforme(linux) ale je umele vlozna do windowsu tak holt si bere vic nez je treba.. respektive bere si co muze..co ji system povoli.. coz okna nejak nezpracovavaji(respektive ano zpracovavaji, chcou je tak zpracovavat, jsou to komercni hovna jez vas nuti si stale dokupovat nove komponeny)...
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
apokalipso.cz




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 04. 04. 13

Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:05 pm

Prostě Zyko ty válíš!!! affraid Většího borce sem zde nevyděl! Machruješ ,ale hovno hovno věčně mrazák!! To jsi fakt kabrnáK!! ! A to to je tu učíš hrát ,pak má to WAR vypadat jak vypadá Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bahno nejen pro zelenace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bahno nejen pro zelenace   Bahno nejen pro zelenace I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bahno nejen pro zelenace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WarApocalypseDecomposition :: Ogame-WarApocalypseDecomposition-
Přejdi na: