WarApocalypseDecomposition
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WarApocalypseDecomposition

Naše ali
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KOMUNIKACE: TS & SKYPE

Goto down 
+3
SpeeD
Ilmoren
Destruktor94_cz
7 posters
AutorZpráva
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 5:15 pm

Zdravím
jak jsem se již dnes zmiňoval v oběžníku tak na ogame už píšu jen zde a na PM.

No mě je jedno jestli skype nebo TS ale lepší je TS Smile

Vyjádřete se tu co bude lepší...
Návrat nahoru Goto down
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 5:45 pm

a nebo je ještě v nabídce FB,myslim si že ten mají všichni z nás Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: RE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 5:46 pm

Podle mě je to dobrej nápad, ale já bych upřednostíl TS.

To kvůli tomu, že komunikace přez TS je jednoduší co se týče rychlosti přihlašování i jednoduchodti použití.

Bylo by tam jednoduší zjišťování online i navazování hovoru.
Návrat nahoru Goto down
SpeeD




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 10. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 5:50 pm

nj ale kdo natom bude Very Happy kdo ho bude platit ??
Ja ma svem pc mam Ts serever ale museli byste se vždy připojit na hamachi ...
Návrat nahoru Goto down
scarface




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 09. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 5:57 pm

scarface2cz na skype. pls přidat nebo umístit do záhlaví threadu
Návrat nahoru Goto down
Ulquiorra

Ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 09. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 6:08 pm

TS jako teamspeak? pro tuhle hru nepoužitelná věc pro MMORPG nebo multi klasiku ano ale pro ogame? ani náhodou zbytečná věc
jednoduše stáhnout skype rozeslat pozvánku do společný konfi a je to budeme tam mít chat natrvalo dokud ho někdo nezruší zadarmo a budem i vědět kdo kdy tam je
Návrat nahoru Goto down
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 8:45 pm

Ulquiorra napsal:
TS jako teamspeak? pro tuhle hru nepoužitelná věc pro MMORPG nebo multi klasiku ano ale pro ogame? ani náhodou zbytečná věc
jednoduše stáhnout skype rozeslat pozvánku do společný konfi a je to budeme tam mít chat natrvalo dokud ho někdo nezruší zadarmo a budem i vědět kdo kdy tam je

to je sice pravda ale když si někdo chce pokecat tak proč ne? Very Happy hele kdyžtak se dá jít na TS3.gamepark.cz (TS zdarma). Stačí tam jen založit místnost a jméno jako tady ale to snad víte :DD
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 9:10 pm

Vzhledem k tomu že jsem TS chtěl použít jednou a to je tak 5let spátky možná už dneska, a nešlo mi to slyšel jsem ale nemohl jsem mluvit.
Tak s TS-kem nemam žádný zkušenosti.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 5:58 am

myslim ze PM a forum uplne staci, ten skype jsem nadhodil ptze ze zkusenosti vim ze konference vazne funguji, jediny problem skype je ten ze je narocnejsi na hardware, ale v dnesni dobe -40MB ram ci 2%CPU to neni zas tak moc ;-) ~~~~



takze zadejte

treba mne

zyko_one
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Ulquiorra

Ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 09. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 10:11 am

Destruktor94_cz napsal:
Ulquiorra napsal:
TS jako teamspeak? pro tuhle hru nepoužitelná věc pro MMORPG nebo multi klasiku ano ale pro ogame? ani náhodou zbytečná věc
jednoduše stáhnout skype rozeslat pozvánku do společný konfi a je to budeme tam mít chat natrvalo dokud ho někdo nezruší zadarmo a budem i vědět kdo kdy tam je

to je sice pravda ale když si někdo chce pokecat tak proč ne? Very Happy hele kdyžtak se dá jít na TS3.gamepark.cz (TS zdarma). Stačí tam jen založit místnost a jméno jako tady ale to snad víte :DD

na skypu si můžeš taky zavolat a vyloženě stěma co chceš i to video si tam můžeš pustit pokud jsi na tohle Very Happy
ale podle mě TS pro tuhle hru je nanic budou tam beztak 3 lidi a to možná ani ne
ten skype je podle mě nejlepší možnost můžeš si tam přidávat a vyhazovat koho chceš a jak chceš na TS bysi musel pořád měnit heslo kdyby někdo odešel nebo dělal bordel navíc když něco řekneš na TS tak to tam nezůstane ale když něco napíšeš na skypu tak to tam zůstane do tý doby dokud si to někdo nepřečte takže taky výhoda pro tuhle hru
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: re   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 10:19 am

OK Very Happy
Rozhodnuto.

Přijat Skype.

Invite fruindlist David neuman
Návrat nahoru Goto down
Ulquiorra

Ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 09. 12

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 10:21 am

ok tak invite honziix
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitimeMon Oct 15, 2012 8:12 am

tak zalozena 2.konverzace nebot ta 1. se nekde zatoulala

WARapokalipseALIuni9

zadejte mne na skypekontakt :

zyko_one
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
Sponsored content





KOMUNIKACE: TS & SKYPE Empty
PříspěvekPředmět: Re: KOMUNIKACE: TS & SKYPE   KOMUNIKACE: TS & SKYPE I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KOMUNIKACE: TS & SKYPE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WarApocalypseDecomposition :: Ogame-WarApocalypseDecomposition-
Přejdi na: