WarApocalypseDecomposition
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WarApocalypseDecomposition

Naše ali
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 jenom takovej dotaz

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ulquiorra

Ulquiorra


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 09. 12

jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitimeFri Oct 19, 2012 11:37 am

Zdravim chtěl bych se zeptat jenom na pár věcí většina bude asi spíš pro vedení
nejdřív vedení nehraje nebo co? kdo tu alianci vlastně vůbec tak nějak vede nebo něco takovýho?
protože mi přijde že tady nato každej sere a nebo si každej jede sám na sebe
ptám se proto protože se člověk podívá do seznamu a tam lidi co sou vpohodě 19 dní off a podobně
nebo se řeklo že se dělá alianční skype a jsme tam 4 to ta aliance je udělá jenom proto aby tam bylo to hezký číslo nějakejch 84 členů nebo kolik tam je tak abysme mohli machrovat že nás je pokokot?
ptám se i proto jestli se bude něco dělat stou alianci nebo to bude stylem že budem akorát farmy pro dedka, CORE atd
tak jenom abych věděl jestli se mám podívat po něčem sice s né tak velkym číslem členů ale asi mnohem více aktivním protože v tuhle chvíli mi přijde že z těch cca 84 členů hraje tak 10
takže v tuhle chvíli si myslim že by bylo i lepší to zredukovat klidně na polovinu nebo mín a mít jenom ty aktiv lidi a rozdělit se stylem jak psal zyko pač pokud to takhle bude dál tak si nás CORE a spol budou rozebírat jak budou chtít
předem se omlouvám pokud sem se někoho nějak dotknul ale skutečně by mě to zajímalo jak to tady je protože sem v alianci taky nějakou chvíli už a co si pamatuju tak jedinej člověk co chtěl něco aktivně udělat tak dopad tak že ho vedení poslalo někam a nakonec musel odejít tak snad nedopadnu stejně Smile
Návrat nahoru Goto down
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 7:20 pm

Zdravím tě
svojí odpověď sem rozdělil do několika bodů:
1.ohledně aktivity tu máme pravidlo 20 dní neaktivity = vyhazov (bez omluvy),chtělo by si to přečíst znovu pravidla Wink
2.vubec na to neserem jak tu píšeš ale je tu zase období kdy je škola a není moc času.
3.zkoušel jsem tu taky psát ohledně aktivity atd. = dopadlo to jako vždycky = jako když mluví lověk do zdi ... ale máme zatim pravidlo že bereme všechny a já s tím souhlasím protože šanci dáváme každému Wink
4.84 je pěkný číslo ale neni to protože by jsme chtěli dělat machry ... ale jak jsem tu již napsal,není moc času a sem tam někdo odpadne .. ale souhlas s tim že by bylo dobrý kdyby se členi více angažovali.
5.když bych to zredukoval tak by nás tu moc nezbylo a ti co by tu zůstali tak by dostali strach a potom by utekli = proto to nejde takhle redukovat ok, Wink
6.taky nechápu co je těžký na tom vyjádřit se ohledně skypu ale to je jako mluvit do zdi ... jestli to nejsou lidi jako já =připojím se k vám když se bude konat nějaká porada a tak Wink
7.je dobrý mít svůj vlastní názor a za to tě chválím Smile)

Toto je můj názor celkově i jako jednoho z vůdců naší ali.
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 8:23 pm

Já se taky přidám.
Určitě je nevýhodou škola práce aj.
A teď tím nenarážím na vedení ale na obyčejné členy ... kolik lidi je v ali a kolik lidí je tady na foru.
v ali je 84lidí a tady jih je 22 z toho sem chodí pravidelně jen několik lidí nejčastěji asi já ale to je vidět i na počtu příspěvků no i když to akorát ukazuje že musím furt někomu do něčeho kecat Very Happy.
Dále je zde nejvíce zyko který je zkušeným hráčem který toho má hodně co by nás mohl na učit avšak já neznám všechno a narážim na problémy s mojí nevědomostí a tak se ho ptám postupně a učím se.
Ale to je právě ono nejvíc se ptám já a moc dalších lidi zde otázky nedává.

Tedy shrňme to. Pokud zde bude více řadových členů ali tak to zde bude vypadat daleko lépe a hlavně už sem člověk bude chodit aby si s někým pokecal.

No tak snad jsem psal k věci pokud ne ... tak máte smůlu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitimeMon Oct 22, 2012 1:31 pm

no tak predstav si ze app obrana neni omezena na pocet lidi, toznamena ze nas je v ali nejvic, a muzem nekomu pomoci s nejvetsim potencialem, pricemz muzem celit utoku max5ti hracu, co vim tak AAA je ali kde jsou schopni sice vsichni, ale v dany okamzik tam je cca 4-5 hracu jez je online, CORE je psychar ale neni treba mit z nej zase takovy strach

zaklad je rychla komunikace a to chce schopne lidi jez dokazi pomoci celit pred prichozimi utoky, a proto zaklad uspechu je NINJOVANI ale k tomu je treba dochazet na chat, ci na skype koferenci kde se toho v kratke chvili probere hodne ;-)


jenze obtiz dobre NINJY je umet zahrat spravne mrtveho brouka ;-) pak cest a slava nam vsem kdo v tom mame prsty

nehlede o kolonizaci

schvalne kluci vite jak se v ogame hraje mrtvy brouk?(delate ze jste offline Smile i kdyz ve skutecnosti nejste ;D





Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
apokalipso.cz




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 04. 04. 13

jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:01 pm

Zyko ti si píča ,píšeš tady o takovejch sračkách že ani nevíš čí seš? Umíš to ty debilku vůbec hrát? JAko že čím víc vás je tím líp!! HOVNO!!! Seš fakt vipatlanej!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jenom takovej dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: jenom takovej dotaz   jenom takovej dotaz I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jenom takovej dotaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Poradna-Ogame

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WarApocalypseDecomposition :: Ogame-WarApocalypseDecomposition-
Přejdi na: