WarApocalypseDecomposition
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WarApocalypseDecomposition

Naše ali
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Poradna-Ogame

Goto down 
+4
zyko
Ilmoren
crutibrk
Admin-Destruktor94_cz
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin-Destruktor94_cz
Admin
Admin-Destruktor94_cz


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 09. 09. 12
Age : 29
Location : Orličky

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 4:45 pm

Tato sekce bude věnována pro ty co mají nějaký problém ve hře a potřebují poradit.
Návrat nahoru Goto down
https://warapocalypsedecomp.forumczech.com
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 4:57 pm

Tak ja to tu začnu, chci vědět nebo poradit kolik obrany mam budovat, zatím vždy když jsem budoval obranu jsem narazil na problem že se mi to zdálo dost avšak se našel nějakej lepší hráč co mě sundal.
Řekl bych že toto je takový věčný problém u méně zkušených hráčů jako třeba u mě.

Nějaký pravidlo nevim třeba co pozice v žebříčku to 10obrany nebo něco podobného

Díky za každou radu crutibrk.
Návrat nahoru Goto down
Admin-Destruktor94_cz
Admin
Admin-Destruktor94_cz


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 09. 09. 12
Age : 29
Location : Orličky

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 6:58 pm

Ahoj,ano to je věčný problém.Postavíš obranu a na někoho stačí ale vždy se najdou hráči co mají větší vojenskou sílu.
Nejlepší je stavět Gauss kanony a plazmové věže => působí nejvíce škod.
Návrat nahoru Goto down
https://warapocalypsedecomp.forumczech.com
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:34 pm

Hele skladuju na hlavní planetě surky ze všech svých planet a skrz to jakou tam mám obranu se nikomu nevyplatí proti tomu jít .. není to sidce moc ale mý dva M kovu a M krystalu to uchrání .. mám tam pár raketomerů, 4 000 laserů, 20 lehkých laserů, 30 gausů, 30 ionů, 50 plazem, oba štíty a 50 antibalistických raket ...

Stalo se mi že se na mě vyřádil geylord a půlka obrany byla v piči ale s tím nic nenaděláš .. proti prvním příčkám nemáme šanci .. zatím.
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 8:53 pm

mě se to zdá dost málo, na to kolik surek tam máš.
ale to je asi jen muj osobní pohled
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 09, 2012 9:02 pm

Jako jo je to málo ... ale nechce se mi investovat do obrrany planety 30M surek když na mě pak udělá někdo nájezd se 100 hvězdama nebo 1 000 destroyerů a celá obrana je v piči
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeMon Sep 10, 2012 12:13 pm

njn to je fakt jako efektivní je mít podle toho co sem zkoušel na simulátoru mít 10k od každý obrany

pak se ubráníš i 200hvězdám ale cena stavby je 815M kovu, 500M krystalu a cca 200M deuteria ... takže je to hodně náročný ale pak utočník má větší ztráty
Návrat nahoru Goto down
Admin-Destruktor94_cz
Admin
Admin-Destruktor94_cz


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 09. 09. 12
Age : 29
Location : Orličky

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 11, 2012 6:44 am

jen tak detail: proti hvězdám smrti je nejlepší stavět plazmové věže a když není tolik zdrojů tak gauss kanony Smile
Návrat nahoru Goto down
https://warapocalypsedecomp.forumczech.com
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 11, 2012 2:17 pm

Jen tak omylem ... jak chceš postavyt 10 000 plazem ? Very Happy
Zaprvé časově náročný a zadruhé .. surky ?
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 11, 2012 3:17 pm

Já nechci,
a tak sem říkal že cena je cca tolik kolik sem psal.
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 11, 2012 10:59 pm

A řekni mi jak dlouho by se to stavělo ? Very Happy
berem že máš tak 2 stupeň nanobotů ..

1 plazma .. hodina ... 10 000 plazem - 10 000 hodina - 417 dní ... to máš stavbu víc jak rok .... skus to dat .. .D
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeWed Sep 12, 2012 1:39 pm

Pohodička lol!
Návrat nahoru Goto down
Admin-Destruktor94_cz
Admin
Admin-Destruktor94_cz


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 09. 09. 12
Age : 29
Location : Orličky

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeWed Sep 12, 2012 9:22 pm

no ono by to šlo ale byl by tam problém s těžbou surek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://warapocalypsedecomp.forumczech.com
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 16, 2012 8:13 pm

Dotaz při výzkumu gravitonového paprsku za cenu 300k energie
je energetická spotřeba stálá nebo potřebuji jen po dobu výzkumu takové množství energie?
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSun Sep 16, 2012 9:35 pm

To by mě taky zajímalo .D
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeMon Sep 17, 2012 10:18 am

s nanoboty 1 hangarem 9 se stavi 1 plazma 2hodiny
s nanoboty 2 hangarem 9 se stavi 1 hodinu


s nanoboty 4 hangarem 12 1 plazma je za 11 minut, takze tech tvych 10.000 plazem bys mel mit za 110.000 minut coz je necelych 11 tydnu coz. ale nevim kde schrastis tolik surek, spise ne Very Happy a kdyz uz tady teorizujete, tak proc stavet 10k plazem? a neni lepsi radsi postavit 5tisis dester+5tisicBeCecek?



add2 graviton > pri vyzkumu gravitonu se jedna o energii jez mas v prehledu tezby tzv celkovou produkci energie, tzn ze na graviton potrebujes 300k energie celkem jez produkujes na planete, nehlede ze tech par tisic co spali doly a syntetizer je jen nepatrny zlomek ;-)


a jeste malickost na zaver na shazovani DS(death stars) se nepouzivaji plazmy ale destra ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeMon Sep 17, 2012 8:38 pm

ja bych spíš použil plazmy páč hvězda nemá na plazmy žádnou výhodu ale na ničitele 5
a jejih dmg je +- stejný přičemž když zničej lod tak je proste mrtvá ale obrana se částečně opraví.
Nevidim duvod stavet místo plazem ničitele.

Pokud se pletu tak mi to zkus vysvětlit a prosim co nejjednodušeji.
Návrat nahoru Goto down
Admin-Destruktor94_cz
Admin
Admin-Destruktor94_cz


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 09. 09. 12
Age : 29
Location : Orličky

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeMon Sep 17, 2012 10:07 pm

Zkuste se poptat našich top hráčů v ali Laughing ... někdo to už musí mít Smile Tady registrovaní nejsou tak jim napište pm Smile
Návrat nahoru Goto down
https://warapocalypsedecomp.forumczech.com
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 7:19 am

zyko je na 12x pozici jestli sem se dobře podíval
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 7:43 am

no nechtel jsem to tu psat ale stavet obbranu je uplne k nicemu, ptze po utoku vetsinou nepritel sejme vsechno co je na planete, satelity+lode+obranu a 70% obrany se obnovi, coz je 7 z 10 plazmovych vezi ale na muj v kus je to malo, takze pokud nehodlas pouzivat inzenyra tak je vystavba obrany neefektivni.,, Dle meho pohledu je lepsi se kouknout co ke mne leti, a v pripade ze bych nedostal vcas podporu spolualiancnich hracu ci pratel ci bych to neustal sam tak sbalit vsechny surky a uletet,,coz z obranou nejde, jo a lod neni proste mrtva 30% zeleza a skla zustane na orbite v podobe trosek ktere behem simulace muzes predpovedet a poslat o to vice recyklatoru ;-)

a dalsi vec kdyz investujes do lodi, tak ty casem samy na sebe vydelaji, dokonce vydelaji i vice, pri spravnem manevrovani litas s temer nulovyma ztratama a kosíš letku za letkou.. ;-)

jinak jsem koukal na rank a mas 20k boducoz uz je docela pekne,. jestli chces radu jestli stavet destry nebo plazmy, postav si doly tak at ti tezi v pomeru 3000 zeleza ku 2000 skla ku 1000 vody, na hyperpohon laser se upe vykvakni a dozkoumej akorat vsechny civilni lode, z bojovych staci 100-150 tezkych stihacek 255 krizniku a 111 reciku a zbytek jenom stihacky, tisic 2 nebo i 3...

nauc se definici fleetsave nejen na zpamet ale i aplikovat s tim ze tomu rozumis a 100% vis co je tim mysleno

a pokud chces byt drsny stahni si GREASE MONKEY a NEOGAME ktere jsou doplnky k mozzile kdyz toto vsechno zvladnes porostes jak ďábel.

a na hyperpohon ci laser si uz nasetris s tou letkou.. jinak vim nastradat 255 krizniku je zestartu kotel,.. ale jde to ;-)

zajemci o link ke stazeni utilitek do ogame se hlaste do PM.
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 9:13 am

díky že mi pomáháš ale trochu pozdě už stavim ničitele a stavim taky bitevní lodě a ted pracuju na bitevním křižníku
s nedostatkem surek se moc nesetkávám ja farmim hrače co jsou kolem mě. Takže na výzkumy vydělávám hlavně zběrem surek.

Ale díky za rady.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 9:17 am

myslim ze je blbost stavet tezke lode(od bitevni lode vys). dokud nemas moon, a jeste jedna vec, kdyz uz jsi ve vyzkumu takto pokrocil uz vis co je to fleetsave a jak se provadi?
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 9:22 am

do ted sem tomu neříkal fs ale vim co to je prováděl sem to když sem hrál posledně.
tady sem to zatim moc nedělal vzhledem k tomu že jsem neměl moc velkou letku avšak ted už se mi letka uspěšně rozrůsta.

Ano vím co to je.
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeTue Sep 18, 2012 9:26 am

Akorát problem je s tim časováním ja většinou prd vim kdy se vratim jestli to bude za hodinu nebo dvě nebo i za 2dny tak to neni jednoduchy
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitimeSat Sep 29, 2012 9:42 am

Já bych měl dotaz když si obsadím planetu na pozici 13-15 tak na této planetě se těží deuterium více??
Díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poradna-Ogame Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poradna-Ogame
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WarApocalypseDecomposition :: Ogame-WarApocalypseDecomposition-
Přejdi na: