WarApocalypseDecomposition
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WarApocalypseDecomposition

Naše ali
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Poradna-Ogame

Goto down 
+4
zyko
Ilmoren
crutibrk
Admin-Destruktor94_cz
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 29, 2012 9:50 am

Ano na těchto pozicích je na planetách více deuteria avšak měně sluneční energie.
Návrat nahoru Goto down
SpeeD




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 10. 12

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 1:58 pm

NWM pořad nechapu to stěma darkama Sad
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 6:37 pm

Koukni na forum tam se o tom neco píše, pak se taky něco píše když klikneš na tu ikonku krabičky pod levým sloupcem nabídky.
Tam ti naskočí okno a tam jsou další hrabičky tak klikneš na tu vrchní (mam dojem že svítí) tam je napsaný co je za event.
Návrat nahoru Goto down
SpeeD




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 10. 12

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 6:52 pm

Na forum čumim čumim a nic Very Happy Sad nwm nevim jak ty darky najit Sad affraid
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 7:09 pm

na foru je velká ikona 10výročí uprostřed nahoře na to klikni a tam je napsanej první event

a taky mam pocit že psali že to budou ohlašovat 7dní před zahájením takže zatim pohoda
Návrat nahoru Goto down
SpeeD




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 10. 12

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 7:25 pm

Nejdou sem davat linky WTF Sad
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 7:42 pm

[Only admins are allowed to see this link]
Návrat nahoru Goto down
Destruktor94_cz




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 10. 12

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Oct 13, 2012 9:05 pm

já se na to kouknu jestli rozběhnu svuj hl.účet Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Oct 14, 2012 5:53 am

ts nepouzivam a nemam s nim zadne zkusenosti.. skype perfektne bezi uz nas v konferenci par je tak ze zadejte

scarface2cz

zyko_one
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 18, 2012 4:27 pm

Dotaz : k čemu mi je hyperprostorová technologie když už můžu dělat hyperpohon
co se mi zlepšuje tim že budu mít víc vyzkoumáno ?
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 18, 2012 10:07 pm

hypertechnologie nic nezlepsuje je to jen pre-req tech k dalsim pokrokum ktere pro zivot ve vesmiru jsou nezbytne.

treba intergalakticka vyzkumna sit, hyperpohon a hyperbrana ;-)

hyperprostorova technologie lvl 8 staci,
stejne jako laser 12, iontovka 5, plazma 7...

nejdulezitejsi vyzkumy jsou!!!!!!! pohony!!!!!!!!, a pak zalezi na zpusobu jakym jednotlivec hraje, pro fleetra je nezbytna spionaz a pocitacova technologie, pro MINERY je asi prednejsi astrofyzika, a pro zelvy asi zbrane/stity/ pancir...kteryzto je jediny zpusob jak zvednout bojovou silu at uz obrany ci lodi (nemluve o poctech,zajiste;)

no a obecny strom jako je impuls 6, hyperpohon8, hypertechnologie8, plazma 7, iontovka5, laser12, spalovaci pohon 6, jsou veci bez jejichz uvedomeni se proste neda zkoumat dal ;-D



Naposledy upravil zyko dne Wed Oct 31, 2012 8:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Oct 19, 2012 7:06 am

Ok, děkuji za vysvětlení.
Jinak se omlouvám že se pořád na něco ptám ale nikdy jsem nehrál s někým kdo měl forum a byl schopen odpovídat na moje tupý otázky který jsou základem hraní. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Oct 19, 2012 11:16 pm

Měl bych 4 otázky:
--------------------------------------------------------------

1. Jaké úrovně dolů bych měl mít?

2. K čemu přesně složí Intergalaktická výzkumná síť a je dobré si jí pořizovat?

3. Je lepší stavět stíhače nebo těžké lodě?

4. Četl jsem, že by planety měly být 200 - 300 systémů od sebe kvůly zamezení farmení, co mám
dělat když mám 2 planety hned vedle sebe a o systém vedle mám další 2 planety vedle sebe?
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 8:11 am

Dovolím si odpovědět na nějaké otázky.
1)doly v každym případě +- aby jsi těžil kov/krystal/deuterium v poměru 3/2/1 a mam dojem že to je stejná uroveň tedy př. 26/26/26 ale tim si nejsem jist

2)Jestli jsem dobře pochopil tak pokud máš laborky na 2 a více planetách a máš je dost rozvinuté aby mohli mít intergalaktickou síť, tak se výzkumy dělají rychleji protože si to jakoby ty laborky rozdělej teda co jsem pochopil a pokud se pletu tak zyko nebo někdo kdo to ví ti odpoví.

3)no je dobré mít pár K lehkých stíhačů avšak je taky dobrý mít něco lepšího ideální pro začátek co se mi vyplatilo bylo mít lehký stíhačky trochu těžkých a nakonec jen křižníky ... + lodě můžeš najít i na expedicích ja jsem našel pár ničitelů i bombardéry takže pro začázky stačí lehký stíhače a křižníky

4)No tak když už je máš takle blízko tak s tim nic neuděláš tedy další planety co budeš mít stav jinde př v druhé galaxii no prostě dál
s těma 3/4 planet co máš bych nechal uplně bez obrany a hlavně všechny surky bych posílal na jednu planetu kde bych s tím zacházel (výzkumy, lodě, transporty)

Snad jsem trochu pomohl doufám že jsem tu nenapsal blbosti.
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: poděkování :OD   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Oct 20, 2012 10:57 pm

Díky za rady pomohly mi a s tím cos řekl ,,s těma 3/4 planet co máš bych nechal úplně bez obrany a hlavně všechny surky bych posílal na jednu planetu kde bych s tím zacházel (výzkumy, lodě, transporty)" tak to přesně dělám už od začátku vše přeposílám na Zemi a to je můj opěrný bod. :O) :O) :O)
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Oct 21, 2012 10:04 am

Exclamation A ted budu hádat země je tvoje první planeta ??

To není ideální.Doporučil bych ti udělat jednu planetu úplně někde v horoucích prdelích někde úplně mimo. Hráči si budou myslet že máš jen 4 planety ale ty budeš mít hlavní základnu úplně jinde.

Klidně surky posílej stále na hlavní planetu ale neshromažďuj je tam tím zajistíš že když tě budou špehovat tak nebudeš zajímavý protože by nic nezískaly na surovinách, tedy dodržovat FS a měl bys být celkem v klidu. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Oct 21, 2012 10:25 pm

OK díky teď můžu kolonizovat další planetu, sice jsem chtěl kolonizovat nějakou na pozicích 13-15 kvůli Deu, ale to už je jedno.
S pozdravem Azgardi1996
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Oct 22, 2012 1:09 pm

To klidně můžeš.
Návrat nahoru Goto down
Ilmoren

Ilmoren


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: re   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Oct 25, 2012 9:05 pm

Lidi, chtělo by se to domluvit, najít volnej sektor a tam okolo udělat základnu hráčů alli.

Bylo by to dobrý pro AppOff/deff a další pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nový domov   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 5:36 pm

Čau lidi měl bych na vás prosbu hledám místo pro mou novou domovskou planetu někde dál od systému 182 v galaxii 1.
Potřeboval bych místo kam bych si posílal surky atd.
Takže hledám místo kde je kolem klid, abych byl v systému s někým z aliance a pokud by to šlo tak na 6. planetě kvůli místu.
Neberte to za zbabělství ale dávám na rady crutibrka.
S pozdravem Azgardi1996
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 15, 2012 11:44 pm

Napíšu do osobky kam můžeš.
Aneb bezpečnost nadevše Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Azgardi1996

Azgardi1996


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 09. 12
Age : 28

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 9:03 pm

Díky zase si mi pomohl, ale teď mam zase problém, jsem se teď přihlásil a zmizela mi celá letka a získal jsem titul Pán hvězd, ale přitom nemám žádnou zprávu o tom, že by proběhla nějaká bitva ani nemám na orbitě žádné trosky a těch by bylo a zase jsem se propadl asi o 30 míst. :O(
Návrat nahoru Goto down
crutibrk

crutibrk


Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 09. 09. 12
Age : 30
Location : Děčín

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 17, 2012 9:38 pm

Tak ty trosky vysvětlit můžu, někdo utočí rozbije jednu sondu pošle recíky -> načasuje útok aby dorazil těsně před recíkama a trosky všechny vyžere.
Avšak to že nemáš žádnou zprávu mi nic neříká, možná jen že se ti někdo dostal na účet, teď mě napadlo ... napiš na suport ať ti napíšou co se stalo mam dojem že by to měli mít zaznamenaný.

Tedy napiš na suport to že potřebuješ pomoct s jistou záležitostí, vylož všechno co víš a polož jasnou otázku buď co se stalo s mojí letkou a nebo zmizela mi letka ale nedostal jsem žádnou zprávu o boji.
A oni ti odpoví buď že to je jejich chyba a nebo něco jiného ... zkus štěstí.
Návrat nahoru Goto down
zyko

zyko


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 11. 09. 12
Location : the havirov city

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 29, 2012 8:37 am

asi jsi byl dlouho offline, ptze tusim ze co 3 nebo 4 dny system automaticky maze nejake procento zprav. mozna ze treba 1x tydne smaze 100 zprav...tezko rici,.,. tzn ze te sestrelili nekolik dni pred tim nez jsi se pripojil ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://dame.kurvovi.co.pro.to
apokalipso.cz




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 04. 04. 13

Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 5:31 pm

flower Bože bože to člověk fakt kouká co ste za dementy!! bounce bounce bounce bounce bounce rabbit rabbit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poradna-Ogame - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna-Ogame   Poradna-Ogame - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poradna-Ogame
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WarApocalypseDecomposition :: Ogame-WarApocalypseDecomposition-
Přejdi na: